SURENKOK
Business Development Office

Ülkeler, şirketler, işletmeler arasında iletişim kuruyoruz
HİZMETLERİMİZ
Türkiye Cumhuriyeti ve Rusya Federasyonu'ndaki çeşitli sektörlerden iş liderleri ve uzmanlar için bir buluşma zemini sağlayarak yüksek kaliteli konferanslar, seminerler ve sergiler oluşturmak ve düzenlemek.
uluslararası çevrimiçi sanal etkileşimler ve işlemler için fırsatlar sağlar. Biz her zaman "zihinsel çeviri "den yanayız ve bunun benzeri başka hiçbir yerde yok.
B2B stratejileri, Türkiye Cumhuriyeti'nin mali ve ekonomik alanlardaki iç mevzuatı hakkında uzman tavsiyesi, şirketlere uzun vadeli ortaklıklar kurma ve güçlendirme konusunda yardım.
Türk şirketlerinin fuar ve forumlara katılımının organize edilmesine Türk Bakanlığı ve Ticaret ve Sanayi Odası'nın yardımıyla yardımcı olmak.
  • 3102
    B2B GÖRÜŞMELERİ
  • 147
    DERNEKLER
  • 8
    EKONOMİK SEKTÖRLER

SBDO'nun (SURENKOK İş Geliştirme Ofisi) misyonu, stratejik B2B çözümleri aracılığıyla işletmeleri güçlendirmektir. Müşterilerimiz için büyüme, verimlilik ve uzun vadeli başarı sağlamak amacıyla uzman tavsiyeleri ve yenilikçi stratejiler sunarak güvenilir bir ortak olmaya çalışıyoruz. Mükemmelliğe olan bağlılığımızla, danışmanlık hizmetlerimizi her işletmenin kendine özgü zorluklarına ve fırsatlarına göre uyarlıyor, işbirliğine dayalı ilişkiler kuruyor ve anlamlı sonuçlar sunuyoruz. Birlikte, B2B işinin karmaşıklıklarının üstesinden geliyor, zorlukları fırsatlara dönüştürüyor ve müşterilerimizin iş hedeflerine güven ve netlikle ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

В2В-SERGILER-FORUMLAR
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı öncülüğünde Doğu Karadeniz Derneği ve Yapı Malzemeleri Sektörü
İlaç ve ilgili endüstriler için önemli bir iş forumu - IPhEB
2-4 Апреля 2024
NATMALL
İç giyim, tekstil, oto kimyasalları, inşaat malzemesi çıkarımı gibi sektörlerde 3000'den fazla b2b toplantısı düzenledik. Tüm etkinlikler Türkiye Bakanlığı'nın yanı sıra federal yerel yönetim yapılarının desteğiyle düzenlenmektedir. Müşterilerimiz SBDO hakkında ne diyor:
"Şirketin kurucusu olarak, özellikle Türkiye ve Rusya arasındaki bağların geliştirilmesi söz konusu olduğunda, güçlü iş ilişkilerinin oluşturulması ve geliştirilmesi için B2B toplantılarının son derece önemli olduğunu vurgulamak isterim. Günümüzün küreselleşen pazarında, farklı ülkelerden şirketler arasındaki işbirliği büyüme ve başarı için elzemdir. B2B toplantıları, şirketlerin bir araya gelmesi, fikir alışverişinde bulunması, ortaklık fırsatlarını keşfetmesi ve karşılıklı fayda sağlayacak girişimlere yol açabilecek bağlantılar kurması için eşsiz bir fırsat sunuyor. Türkiye ve Rusya örneğinde, iki ülkenin zengin bir ticaret ve kültür alışverişi geçmişine sahip olması, işbirliği potansiyelini daha da heyecan verici hale getiriyor. Bu tür toplantılar kültürel ve coğrafi farklılıklar arasında köprü kurarak birbirlerinin pazarlarını, ihtiyaçlarını ve güçlü yönlerini anlamalarını sağlar. Türk ve Rus şirketleri arasındaki bağları güçlendirerek yeni pazarlar keşfedebilir, deneyimlerimizi paylaşabilir ve her iki ülkeye de fayda sağlayacak yenilikçi çözümler üretebiliriz. B2B toplantıları, sektördeki trendleri ve mevzuattaki değişiklikleri takip etmek için bir fırsat sunuyor."
Ömür Sürenkök
SURENKOK BDO CEO
By clicking on the button, you consent to the processing of personal data and agree to the privacy policy.
+7 999 781 55 28
info@surenkok.com
г.Москва, пер. Староваганьковский стр. 19 д.7 оф. 32
ИП Сюренкок Омюр, ГРН 319508100041207
Made on
Tilda